Sık Sorulan Sorular

Müşteri Memnuniyeti ve Sık Sorulan Sorular

Canvassepetim %100 müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. Ürün garantisi, zamanında teslimat, ve devamlı çalışma ilkesi ile birlikte çalışmak dileklerimiz ile…

Bu doğrultuda aşağıda sizlere genel bir bilgilendirme vermek istedik.

Garanti Koşulları

Mağazamızdaki ürünler ve fabrikamızda üretilen tüm ürünlerimiz genel olarak firmamızın garantisi altında olup; Sanayi Bakanlığının Tüketici Koruma Kanunu garanti koşulları geçerlidir.

Türkiye’nin heryerinden sipariş verebilir miyim?

Ürünler anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilmektedir. Ürünler Türkiyenin ulaşılabilir her noktasına gönderilebilir. Yurt dışı satışalarımız henüz başlamamıştır. Şu an itibari ile anlaşması yapılmış kargo firması Yurtiçi Kargo’dur.

Seçmiş olduğumum ürünün siparişini nasıl verebilirim, nasıl ödeme yapabilirim ?

Seçmiş olduğunuz ürünün ebat, özellik, paket seçeneği, tasarım talebi varsa belirtip sepetinize ekleyebilir, havale, eft, kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçip sepetim penceresinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda Ödeme Bedelleri +7 TL olarak faturalandırılmaktadır.

Kargo bedeli nedir ve kim tarafından karşılanır?

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Kargo bedeli canvassepetim tarafından karşılanmaktadır.

Ürün elime kaç günde ulaşır?

Ürünler takip eden 3-4 iş günü içerisine kargoya verilir. (Ortalama Teslim süresi 4 gündür.)

Ürün hasarlı çıkarsa ne yapmalıyım?

Ürünler kargoda gelebilecek her hangi bir olumsuzluğa göre itina ile ambalajlansa da biz tüm sorumluluğu kabul ediyor ve sizi hiç üzmeden yenisiyle değiştiriyoruz.

Ürün montajını nasıl yapılır?

Tüm ürünlerinde kurulum kolaylığını esas alınmıştır. Duvar çivisi yardımı ile kolayca uygulanabilmektedir

Ürünü çok beğendim fakat istediğim boyutlarında değişiklik talep edebilir miyim?

Fiyatı etkilemeyecek belirli oranlarda tüm ürünlerde küçültme veya büyütme yapılabilmesi mümkündür. Mail yoluyla mütabakata bağlanır.

Sen tasarla nasıl işler?

Sen Tasarla; evinize, odanıza yada ofisinize sizin tasarımınız olan tablo yada saatleri en uygun fiyat ve garanti kalitesiyle sahip olabilme olanağı için geliştirdiğimiz bir hizmettir.
Hizmet kapsamında beğendiğiniz bir görseli istediğiniz ebat ve malzeme ile uyguluyoruz.

Gönderdiğim tasarımın duvarımda nasıl duracağını ve resim üzerinde işlem yapmanızı talep edebilir miyim?

Göndermiş olduğunuz görselin üzerinde küçük bir brief alarak Profesyonel ekibimizle en güzel şekilde sizlere tasarım mail yolu ile gönderilir. En fazla 3 varyasyon tasarlanarak yapılan bu işlem sonrasında  beğendiğiniz bir tanesini istenilen ölçülerde uygulama yaparak  teslimat safhasına geçilir. Tasarım Bedeli: 30 TL (KDV Dahildir.)dir.